KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12276014
nr 1227 6014
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Utsikt mot Skeppsholmen, Signerad. Olja på duk, 55x73
måndag 7 januari 2019
kl 18:29:23
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler